logo

logo

O mnie

  Uwielbiam jeść. Jedzenie to olbrzymia przyjemność, a tego nie powinno się sobie odmawiać. Ale żeby było pysznie, to danie musi być dopracowane nie tylko w smaku, równie ważny jest sposób podania. Gotowanie więc to ogół czynności, związanych z przygotowaniem pożywienia w taki sposób, aby w efekcie końcowym uzyskać smaczne, pachnące i ciekawie podane danie. Tak, aby cieszyć się z każdego kęsa.
Czas spędzony w kuchni to dla mnie czas przyjemnie wykorzystany. Szukam nowych smaków, sposobów przygotowania i podania. Inspiruję się zarówno tym, co mam okazję  skosztować, jak i licznymi programami kulinarnymi i książkami kucharskimi, od których półka już się ugina. W skrócie - czytam, oglądam, podglądam, i podpytuję. Efekty możecie zobaczyć na blogu a spróbować we własnej kuchni.

1 komentarz:

 1. Witaj!

  Zapraszamy Cię do założenia konta na nowo powstałej stronie FlyB - Kulinaria, która jest katalogiem polskich blogów kulinarnych oraz portalem społecznościowym dla miłośników gotowania. Na naszej stronie możesz zawierać nowe znajomości, udostępniać treści innym użytkownikom, komentować i dodawać do ulubionych inne wpisy, a przede wszystkim dodać swojego bloga do naszego agregatora, który będzie pobierał jedno zdjęcie, tytuł i maksymalnie pierwsze 50 słów z Twoich wpisów. Nasz portal to świetne miejsce do pokazania swojego bloga oraz zawarcia nowych znajomości.

  Pozdrawiamy
  Zespół portalu FlyB
  http://kulinaria.flyb.pl/

  OdpowiedzUsuń

Printfriendly